Overtime ve Hakyemez Ekranlarda! - Basket Merkezi, Basketbol Haberleri, Basket Haberleri, Beko Basketbol Ligi Haberleri
Bu İçeriği Paylaş
30 Ağustos 2013 Cuma

Overtime ve Hakyemez Ekranlarda!

Basketbol dünyası bu hafta yeni bir programa ''merhaba'' diyor. Basketbol dergisi olan Overtime aynı zamanda artık ekranlarda karşınızda olacak.


 
Doğan Hakyemez’in sunacağı Overtime’ın ilk konukları, Avrupa Şampiyonası’na hazırlanan A Milli Basketbol Takımımızın Baş antrenörü Bogdan Tanjevic, Milli Takım Menajeri Harun Erdenay ve Milli Takım İdari Menajeri Barbaros Akkaş oldu.
 

Programda ilginç konuklarla yapılan mini röportajlarda yer aldı. Milli Takımımızın kaptanı Hidayet Türkoğlu, NBA patentli yıldızımız Ersan İlyasova ve genç yeteneğimiz Ender Arslan’ın yanı sıra Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel ve Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Alpay Ünal da görüşleriyle programda yer aldılar.

 

İlk kez ekranlarda karşınıza çıkacak olan Overtime, Cumartesi günü saat 22.00’de Skyturk360’da olacak.

 
Bu içerik 564 defa okundu.

 
İlgili diğer içerikler
Guvenlikcim.com Alarm Sistemleri
Günün Diger Manşetleri
FB Ülker Startı Verdi FB Ülker Startı Verdi.. TBL'nin son şampiyonu Fenerbahçe Ülker, yeni sezon hazırlıklarına Dünya Kupası'n..
0 yorum TBL - 1.9.2014
İlk Maçta Galibiz İlk Maçta Galibiz.. Ankara’da düzenlenen hazırlık turnuvasındaki ilk maçında A Milli Kadın Takımımız..
0 yorum Diğer - 1.9.2014
Lorbek'in Yerine Thomas Geldi Lorbek'in Yerine Thomas Geldi.. Erazem Lorbek ile yollarını ayırdıktan sonra dört numara arayışlarını sürdüren B..
Üye Bilgi